ALAN ADI (DOMAIN)

webhosting

Alan Adı (Domain) Nedir?

Kısaca web sitenizin internet ortamında bulunabilmesi için verilen addır. Almış olduğunuz alan adı ile birlikte mutlaka web alanı (hosting) hizmeti de almanız gerekmektedir. Web alanı olmadan kimse web sitenizi göremez. Web sitenizi online ortamda yayınlamak için web alanı ve alan adı gerekir. Daha sonra içeriklerinizi yüklersiniz.

comnet
Alan Adı Tahsisi

Firmanıza yada ürünlerinize özel web siteniz için daha önceden alınmamış olan istediğiniz yeni alan adı tahsisini yapıyor yada alan adı seçiminde karar veremediyseniz firma yada ürünlerinize uygun alan adı seçeneklerini buluyoruz.

consearch
Alan Adı Transferi

Mevcutta kullanmış olduğunuz başka sağlayıcılardan memnun değilseniz yada ücreti konusunda anlaşamadıysanız mevcut alan adınızın kendi yönetim panelimize transferini sağlıyoruz.

move
Alan Adı Kilidi

Alan adınızı kilitleyerek, alan adı transfer işlemlerinin yanlışlıkla yada kötü niyetli kişilerce izinsiz başlatılmasını engelleyerek ekstra bir güvenlik sağlıyoruz.


Alan adı Whois Bilgisi Gizleme

İsterseniz alan adı sahipliğinizi gösteren whois veritabanlarındaki kişisel bilgilerinizi meraklı gözlerden gizleyebiliyoruz. Bizim dışımızda kimse adınızı, adresinizi, e-postanızı veya telefon numaranızı göremez. Kişisel bilgilerinizin tüm dünya tarafından görüntülenmediğini bilmenin rahatlığına kavuşabilirsiniz.

column1
Alan Adı Yönetimi

Bizden almış olduğunuz alan adları, bize transfer etmiş olduğunuz alan adlarının sunucu yönlendirmelerini, whois bilgilerini, kayıt süresi tarihinin bitimini takip ediyoruz. Süresi biten alan adınızın uzatmasını sağlıyoruz. İstediğinizde whois bilgilerini değiştiriyoruz. Kısacası almış olduğunuz alan adı ile ilgili tüm yönetimi sizi yormadan yapıyoruz.